Horoskopy

12. ledna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 12. leden

Den, kdy nám hrozí nebezpečí ztráty, podvodu, ale také marnivosti a pýchy. Jsme roztěkaní a nedokážeme se soustředit, je také konec pracovního týdne, proto se snažíme důležitá jednání a činnosti pokud možno přesuout na vhodnější období. Dnes nevydáváme zbytečně psychickou ani fyzickou energii.

Luna ve Štíru – ubývá

symbol Žába

Vše, co v těchto dnech uděláme pro svůj vylučovací trakt, se nám v budoucnu pozitivně vrátí. Masírujeme si oblast bříška a představujeme si, jak se tam vše uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlicí procedury, vyživujeme a pěstíme pokožku celého těla.

Při ubývající Luně většina z nás může jíst tak, jak je zvyklá. Do jídelníčku ale nezapomeneme zařadit zeleninu a saláty. Také jsou vhodné mléčné produkty; dle odborníků jsou našemu tělu prospěšnější spíš tvarohové pochoutky a různé acidofilní nápoje.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Dnes se oblékneme do kontrastní černé s bílou.

Krásným kamenem je turmalín nebo duhový obsidián. Osvěží nás vůně červeného grepu nebo mandarinky.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.