Horoskopy

12. prosince 2017 04:00

Anna Kopečková

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 12. prosinec

Pod vládou tohoto symbolu dnes proudí silná energie, která nás může svádět k měření sil s ostatními. Uděláme si alespoň půl hodiny času jen na sebe, odpojíme se od „příjmu“ a snažíme se vyčistit si hlavu od všech negací, zbytečných a zavádějících informací. Večer si uděláme čas na naše blízké.

Luna ve Vahách - ubývá

symbol Medvěd

Tento cyklus Luny nás učí být v rovnováze, máme intenzivnější vnímání světa a lidí kolem nás. MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

V těchto dnech pečujeme o urogenitální systém, pomůže nám teplá koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení. Pěstíme pleť obličeje, upravujeme obočí do požadovaného tvaru. Pro dobrou náladu si naplánujeme příjemné kulturní zážitky, nebo setkání s přáteli.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Můžeme popíjet detoxikační a odvodňovací směsi. Uvaříme si brokolici, květák nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny. Pomohou nám také brusinky - kompot, džem nebo čaj.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin a beder, alkohol.

Pro dnešek je pěknou kombinací tmavě modrá a písková.

Z kamenů je to jaspis nebo lapis lazuli.

Může nám vonět jasmín nebo bergamot.

Přečtěte si i podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.