Horoskopy

13. března 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 13. březen

Před námi je náročný den, lepí se na nás nepříjemní lidé i komplikace. Pokud možno, nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vytváříme vědomě klid a harmonii, raději ustoupíme nebo nereagujeme na nepříjemné situace a lidi.

Luna ve Vodnáři – ubývá

symbol Žába

Vodnářské znamení přináší touhu po svobodě, nechceme se ničím zatěžovat, máme spoustu plánů a nápadů. Chceme si užívat volného času, svých koníčků a aktivit.

Po probuzení si dáme sprchu, procvičujeme oblast nohou, která je v těchto dnech háklivější. V oblasti lýtek, stehen, holení i kyčlí můžeme pociťovat bolest nebo tlak, pomoci nám mohou masáže. Věnujeme čas zkrášlování, vhodné je barvení vlasů, zábaly a výživa vlasových kořínků. Dopřejeme si teplou čokoládovou nebo medovou masáž.

CO VÁS ČEKÁ V BŘEZNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Ve dnech ubývající Luny můžeme jíst více, máme-li s váhou problémy, volíme dietnější stravu, bohatou na vitamíny a enzymy, která tělo nastartuje. V jarních dnech si dopřejeme vitamínové šťávy; skvělý je červený grep, mrkev s jablkem a na podporu hubnutí ananas, obsahující enzym bromelain.

Pozor na náročné cvičení, operace v oblasti kyčlí, holení, lýtek a žilního systému.

Z barev vybereme modrou nebo zelenou. Bude se nám líbit larimar nebo chryzokol.

Vybereme si esenci máty nebo cedru.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.