Horoskopy

13. července 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 13. červenec

Symbol Roh hojnosti: Poslední den lunárního cyklu, který nenastane v každém měsíci. Rovnováha mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou.

Dnes se snažíme vše rozdělané dokončit. Postupujeme k novému začátku, jsou před námi možnosti, kterých se snažíme využít. Odpočíváme, relaxujeme a přijímáme energii.

Symbol Lampa

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné a rozvíjet kreativitu. Je dobré pobýt o samotě, co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě, co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane…

CO VÁS ČEKÁ V ČERVENCI? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Luna v Raku – Novoluní 4:47 hod.

Energie novoluní ve znamení Raka oživuje rodinné záležitosti, vynáší na povrch stará ublížení i tajemství. Učí nás odpouštět a přijímat své blízké takové, jací jsou, bez podmínek a nároků. Uděláme si rituál: domácí prostor vyčistíme cedrovým vykuřovadlem. Živlem je voda; rozsvítíme růžovou svíčku, modlíme se za svou rodinu a především za sílu pro maminky a ochranu pro dětí.

Zvolíme pastelové odstíny modré a světle hnědé. Z kamenů vybereme celestín nebo jaspis obrázkový.

Naši psychiku podpoří vůně ylang-ylang nebo ambra.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.