Horoskopy

13. června 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 13. června

Novoluní v Blížencích přináší možnost ukončení starého a vykročení k novým věcem, zvláště pak v oblasti práce, kariéry, obchodu a studia. Otevřeme se novým informacím v duchovní oblasti i v umělecké sféře, ale i výzkumu, sociálních a mezilidských aktivitách.

Symbol Hydra

Náročný den, je Novoluní a symbol Hydry přináší negativní energii a ve spojení s lunárním cyklem v Blížencích velkou rozptýlenost. Buďme opatrní na vše, co děláme, snažme se koncentrovat při důležitých činnostech. Den, kdy je lépe nic důležitého neřešit. Můžeme být vztahovační a vytvářet zbytečné problémy v komunikaci s ostatními. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Symbol Lampa

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné a pomocí vizualizace rozvinout svou kreativitu. Je dobré být o samotě a čistit své myšlenky. Co v tento den naplánujeme, to se v budoucnosti může objevit v našem životě.

Luna v Blížencích – Novoluní 21:43 hod.

Uděláme si rituál, připravíme oranžovou nebo modrou svíčku a žádáme o hlubší pochopení univerzálních zákonů a našeho životního poslání.

Pro dnešní den vybereme tmavě modrou nebo oranžovou. Ozdobíme se ohnivým opálem nebo lapisem lazuli.

Svůj osobní prostor vyčistíme šalvějí nebo kadidlem.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.