Horoskopy

14. dubna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 14. duben

Nastává příznivý den, uděláme si čas na očistu mysli, ve spojení se znamením Ryb naše intuice přináší informace důležité pro náš vývoj a rozpoznání životního poslání. Pozornost věnujeme i našemu tělu a jeho potřebám, dostatku pohybu, relaxace, odpočinku. Je volný den, můžeme dělat, co se nám zalíbí.

Luna v Rybách – ubývá

symbol Lotos

Čas k ponoru do podvědomí, pro meditaci a zklidnění. Naše intuice a emoce jsou silné.

Cyklus Luny v Rybách by měl přinést otevřenost a také zklidnění. Neměli bychom podléhat emocionálním bouřím a nemáme být ostatním zpovědnicí. Máme se rádi a pečujeme o sebe, dopřejeme si masáž, jdeme si zaplavat nebo se naložíme s oblíbenou hudbou nebo knihou do vany.

CO VÁS ČEKÁ V DUBNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

V těchto dnech jsou živnou silou sacharidy, které naše tělo potřebuje k dobrému startu. Proto si potraviny bohaté na sacharidy dopřejeme ráno a během dopoledne. Po obědě jíme spíše střídmě, teplé pokrmy, a vyhneme se všemu smaženému a pečenému. Polévky, kaše a saláty udělají našemu tělu dobře..

Pro dnešek se hodí modrá nebo zelená. Může se nám líbit modrý achát nebo rodochrozit.

Naši náladu pozvedne vůně kadidla nebo jasmínu.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.