Horoskopy

14. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 14. únor

Dnes se snažíme, aby práh našich myšlenek byl čistý, nepřipouštíme si žádné negativní myšlenky, zášť, nenávist. Očišťujeme i své tělo a osobní prostor. Můžeme zapálit bílou svíci, kouty místností vysypeme solí. Důvěřujeme moudrosti svého vyššího já a děkujeme za ochranu a pomoc.

Luna ve Vodnáři - ubývá

symbol Hydra

Rádi komunikujeme, vládne přátelská atmosféra, nechceme se dát příliš svazovat starostmi.

Ráno zahájíme protahováním a sprchou, a dopřejeme si vydatnou snídani. Pozornost věnujeme hlavně nohám v oblasti lýtek; aplikujeme masáže kafrovým nebo kaštanovým extraktem. Čas Luny ve Vodnáři je vhodný k barvení vlasů, vlasovým zábalům a další vlasové péči.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Ve dnech ubývající Luny si můžeme více dopřát, naše tělo nehromadí a nepřibírá. Máme-li s váhou problémy, zvolíme dietnější stravu, bohatou na vitamíny a enzymy. V zimních dnech si dopřejeme vitamínové šťávy; skvělý je červený grep, mrkev s jablkem, a na podporu hubnutí ananas, obsahující enzym bromelain.

Zvolíme kombinací bílá a stříbrná. Může se nám líbit topaz nebo křišťál.

Z vůní se pro dnešek hodí mimóza nebo ambra.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.