Horoskopy

15. července 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 15. červenec

Je neděle, sváteční čas, který je vhodný k duchovnímu rozvoji, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli na příjem informací. Prospěje nám vycházka do přírody. Oživujeme tradice, spojení se svým rodem, iniciujeme rodinné setkání, vzpomínáme na své předky a minulost.

Luna ve Lvu - přibývá

symbol Óm

Znamení Lva ovlivňuje srdce, cévní systém, proto omezíme velkou fyzickou námahu. Svůj krevní oběh podpoříme pomalou chůzí nebo nenáročným cvičením, protahováním těla atd. Ve dnech lví Luny se doporučuje stříhat a upravovat vlasy, budou silnější. Aplikujeme i různé vlasové, vyživující zábaly a dopřejeme si masáž hlavy.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVENCI? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Ráno začneme tím, že si zacvičíme a připravíme si sklenici teplé vody s trochou soli a citrónovou šťávou. K obědu si dáme netučnou rybu nebo jako hlavní chod zeleninové pokrmy, vařené v páře, zeleninové rizoto, cukety, dýni Hokaido atd. Po celý den dodržujeme pitný program, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy.

Bude nám slušet žlutá nebo oranžová.

Z kamenů se pro dnešek hodí karneol nebo žlutý opál pomeranč, zázvor, hřebíček

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.