Horoskopy

15. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 15. září

Je to čas pro zklidnění a meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat si „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, a ladíme svou psychiku pomocí hudby, nebo koupele při svíčkách.

Luna v Raku – ubývá

symbol Želva

Snažíme se trávit svůj čas v kruhu rodiny, navštívíme své milé, pozveme nebo navštívíme rodiče, příbuzné.

Je konec pracovního týdne, prospěje nám pohyb, z práce jdeme pěšky, večer se projdeme. Naše tělo potřebuje vydat energii, ale nepřeháníme to s náročným cvičením. Pečujeme také o pleť, dekolt a prsa, použijeme hydratační, výživná mléka a krémy, např. s medem nebo výživné oleje.

Citlivější je zažívání, žlučník, játra; vyhneme se mastným, smaženým a kořeněným jídlům. Pochutnáme si na těstovinách, sladkých a mléčných jídlech. Kdo se snaží jist dietně, ať si připraví pohankovou kaši, zelené fazolky, špenát nebo saláty. Pijeme nesycenou vodu nebo domácí limonády s ovocem, medem, stévií.

Pro dnešní den se hodí šedá s bílou.

Svůj outfit doplníme šperkem s perletí nebo peralami. Vonět nám může ambra nebo damašská růže.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.