Horoskopy

16. dubna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 16. duben

Novoluní je nejlepším časem pro změny. Máme sílu a vůli uskutečnit to, co chceme, otevírají se před námi nové možnosti. Plánujme, měli bychom si udělat jasno v tom, co opravdu chceme.

Symbol Lampa

Lampa symbolizuje nový začátek a také energii k novému. Soustředíme se na podstatné věci a snažíme se pomocí vizualizace vylepšit svou kreativitu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane. V našem zorném poli mají být podstatné věci, zbavujeme se zbytečností.

Symbol Roh hojnosti

Dnes bychom měli být opatrní, aby se z hojnosti nestala přesycenost. Věnujeme pozornost svému tělu, nezapomínáme ani na mysl a duši. Užíváme si, jsme štědří k druhým, obdarováváme své přátele, rodinu i blízké. Pokoušíme se o rovnováhu v duchovní i hmotné sféře.

CO VÁS ČEKÁ V DUBNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Luna v Beranu – Novoluní 3:57 hod.

Uděláme si osobní rituál – připravíme si stůl nebo oltář, zapálíme červenou svíci a přejeme si posílit vůli, úspěch, sebevědomí, a zdar pro naše nové projekty v pracovní sféře a spokojenost v osobním životě.

Můžeme zvolit kombinaci růžová a černá. Pro dnešek vybereme růžový opál nebo černé perly.

Svůj osobní prostor pročistíme kadidlem.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.