Horoskopy

17. března 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 17. březen

Novoluní ve znamení Ryb přináší inspiraci a touhu měnit svět. Energie těchto dnů nás nutí být kreativní. Můžeme si udělat rituál pro klid a mír v nás, kolem nás, i ve světě. Použijeme fialovou svíci, misku s vodou, oblíbené kameny - nejlépe modré nebo zelené, a přejeme všem harmonii.

Lunav Rybách – Novoluní 14:11 hod.

Zlatá labuď

Poslední den lunárního cyklu, který přináší rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou. Dnes se snažíme vše rozdělané dokončit. Postupujeme k novému začátku, jsou před námi možnosti, jichž se snažíme využít. Odpočíváme, relaxujeme, čistíme srdeční čakru, soustředíme se a přijímáme energii pro nadcházející období.

CO VÁS ČEKÁ V BŘEZNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Lampa

Novoluní je nový začátek, obracíme se k novému. Snažíme se koncentrovat na své cíle, pomocí vizualizace rozvíjíme ve svém životě hojnost. Snažíme se být sami, čistíme si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v reálném životě.

Zkombinujeme tmavě modrou a zlatou. Bude nám slušet lapis lazuli nebo zlatý topaz.

Pro dnešní Novoluní se hodí kadidlo nebo šalvěj.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.