Horoskopy

17. července 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 17. červenec

Dnes se učíme koncentrovat na to, co je pro nás nejdůležitější. Pobýváme v inspirujícím prostředí a vyhledáváme lidi, kteří nás směrují k pozitivním změnám. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale neměli bychom zapomínat, že naší budoucnost ovlivníme nejvíce my sami.

Luna v Panně - přibývá

symbol Jeřáb

V těchto dnech je citlivé naše zažívání, dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice našich střev. Lidé narození ve znamení Panny mohou mít problémy s trávením potravy, proto je dobré dbát více na skladbu jídelníčku. Staráme se o tělo, vlasům prospěje úprava, nový střih, barva, maska nebo zábal.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVENCI? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Za přibývající Luny se snažíme omezit příjem kalorických potravin. Méně solíme, vhodná je zelenina, nejlépe dušená v páře, díky této úpravě budou zachovány všechny vitamíny. Pijeme čaje a nápoje na podporu práce střev, prospěje nám kefír, nebo syrovátka.

Bude nám slušet písková se zelenou. Ozdobíme se šperkem s malachitem nebo jaspisem.

Energii nám dodá vůně rozmarýnu nebo cedru.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.