Horoskopy

17. listopadu 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 17. listopad

Dle lunární magie je dnes lepší nic důležitého neřešit. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, na plány, což může být v cyklu náročné Luny ve Štíru zvláště náročné.

Luna ve Štíru - ubývá

symbol Maja

Luna ve znamení Štíra přináší napětí, výměnu názorů, ale i pročišťující katarzi a uvědomění si, co v životě nepotřebujeme.

Je konec pracovního týdne, uděláme si chvíli pro sebe, jdeme na procházku, relaxujeme. Je před námi Novoluní, můžeme se na ně připravit. Třídíme své myšlenky, plány a cíle. Sepíšeme si, co je pro nás důležité, prioritní. Dopřejeme si teplou, voňavou lázeň a odpočíváme při oblíbené muzice nebo filmu.

V tomto cyklu Luny můžeme experimentovat s různým kořením, omáčkami, dipy, inspirujeme se exotickými recepty, z východní kuchyně. Dostatečně pijeme, v zimním období především teplé náboje, před Novoluním raději vynecháme alkohol, kávu a různé power drinky.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Vyzkoušejme mystické spojené černé a stříbrné. Z kamenů se nám bude hodit hematit nebo onyx.

Svůj osobní prostor provoníme gerániem nebo vůní bazalky.

Přečtěte si i podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.