Horoskopy

17. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 17. září

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů a hudby, meditujeme, své modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna ve Lvu – ubývá

symbol Žezlo

Tento cyklus Luny přináší společenské chování, zábavu a hravost. Navštěvujeme přátele, zajdeme si do divadla, na výstavu, nebo na koncert.

Luna ve Lvu je aktivní, vyberme si takové, které stimulují práci našeho srdce: chůze, jogging, plavání, tenis. Tělo ale příliš nezatěžujeme; a jsme-li unaveni, připravme si domácí lázeň a užijme si v klidu domova, s hudbou, knihou, nebo jen při světle svíček.

Léto přechází do podzimu, což je obdoba sklizně, i z domácích zdrojů můžeme vybrat kvalitní ovoce, zeleninu atd. Uvaříme si nedělní oběd z bio nebo farmářských produktů. Dopřejeme si i skleničku piva nebo vína pro dobré zažívání .

Pozor na operace srdce, zad, cév.

K nedělnímu dni, pod vládou Lva se hodí bílá a zlatá. Z kamenů je to zirkon nebo křišťál.

Vonět nám bude ylang-ylang nebo vanilka.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.