Horoskopy

18. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 18. únor

Symbolem tohoto dne je také Óm - božská slabika vyjadřující spojení s univerzální prasílou. Dnes se soustředíme na odpuštění, můžeme použit havajskou techniku Ho´oponopono, která je velmi účinná.

Vyhneme se velkým skupinám lidí, jsme spíše v kruhu rodiny, přátel, v bezpečí domova. Prosíme božské síly o ochranu a požehnání.

Luna v Rybách – přibývá

symbol Óm

Citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne - to jsou dny Luny v Rybách.

Je neděle, máme na sebe čas, a cokoliv uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy; a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid, procházkám přírodou, nebo setkání s rodinou nebo přáteli.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Máme-li rádi sladkosti, dopřejme si je ráno, dodají nám energii pro celý den. I když Luna přibývá, neošidíme sváteční, nedělní oběd. Večer konzumujeme zeleninu nebo sýrový talíř s oblohou. Kdo chce zůstat fit, měl by si upravit jídelníček a na pomoc si vzít výživové poradce a odborníky.

Zvolíme hnědou nebo modrou. Krásným kamenem je jaspis nebo sodalit.

Bude nám vonět cananga nebo jasmín.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.