Horoskopy

19. července 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 19. červenec

Den transformace, můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, snadněji se léčíme, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je čas k rozjímání, léčení, studiu, a na příjem informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna ve Vahách - přibývá

symbol Fénix

Luna ve Vahách přináší touhu po harmonii a klidu ve vztazích s naším nejbližším okolím. Energie je kultivovaná, naše reakce jsou emocionálnější, záleží nám na tom, jak o nás druzí smýšlejí.

Snažíme o očistu ledvin, pomůže nám i teplá koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení. Pěstíme pokožku obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Upravujeme obočí do požadovaného tvaru. Pro psychickou pohodu volíme příjemné kulturní zážitky, nebo setkání s přáteli.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVENCI? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Jíme střídmě, ráno si dopřejeme vydatnější snídaní, během dne spíše lehčí jídla, jako je brokolice, květák, zeleninové rizoto nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny. K očistě nám pomohou nám brusinky - kompot, džem, nebo sušené plody, samozřejmostí je dostatek tekutin.

Vybereme modrou s růžovou. Může se nám líbit chryzokol nebo kunzit.

Vhodnou vůní je pivoňka nebo vetiver.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.