Horoskopy

19. května 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 19. květen

Necháme se vést intuicí, moudrost těla nám sama řekne, co mu prospívá. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je čas na změny; chceme-li však něco přijmout, musíme se něčeho vzdát a také nelitovat chyb z minulosti a věcí, které se nám nepodařili.

Luna v Raku - přibývá

symbol Jednorožec

V těchto dnech prožíváme vše intenzivněji, což může přinášet i vztahovačnost a deprese.

Energie Luny v Raku je intenzivní zvláště v našich emocích, což může ovlivnit i naše zažívání, které můžeme podpořit vhodnou skladbou jídelníčku, a především pohodovou náladu. Večer si uděláme čas pro sebe a dokonale si vyčistíme pleť. Natřeme ji výživným krémem, vyzkoušíme krémy se zlatem, nezapomínáme také na dekolt.

CO VÁS ČEKÁ V KVĚTNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Luna v Raku má ráda sladké, ale raději to s dortíky a zákusky nepřeháníme. Zkusíme recepty klasické domácí kuchyně. Preferujeme tvarohová těsta, bramborové a zelné placky. Ovoce, zelenina, ale i mléčné výrobky nám mohou nahradit jedno hlavní jídlo. Pijeme čaje pro podporu trávení a posílení imunity, zeleninové nebo ovocné šťávy.

Vybereme modro- zelenou se stříbrnými doplňky. Budou nám slušet šperky s perletí nebo hematitem.

Krásnou vůní je damašská růže nebo pačuli.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.