Horoskopy

2. března 2018 04:00

Anna Kopečková

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 2. březen

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání. Věnujeme se sobě, děláme pořádek doma i v práci. Tento den nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání, cestám a zážitkům.

Prospějí nám procházky v přírodě. Můžeme učinit rozhodnutí, která jsou důležitá a zásadní pro náš život, realizujeme je však později.

Luna v Panně - Úplněk v 1:51 hodin

Symbol Motýl

Úplněk ve znamení Panny přináší realistický pohled, touhu po řádu. Rozhodujeme se spíše rozumem a nacházíme logická řešení tam, kde jsme je dříve neviděli.

Rituál pro hojnost a pořádek v našem životě: zapálíme zelenou svíčku a soustředíme se na oblasti, v nichž chceme mít více rovnováhy a hojnosti; poprosíme o informace a rady. Poděkujeme vesmíru za pomoc.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Doporučuje se půst, očista střev, pijeme detoxikační a odvodňující čaje, vynecháme maso a další potraviny, které tělo dlouho tráví.

Zvolíme kontrastní bílou a černou.

Pro dnešek zvolíme černý turmalín nebo morganit.

Osobní prostor vyčistíme šalvějí nebo kadidlem.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.