Horoskopy

2. ledna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 2. leden

Dnešní den trávíme ve společnosti přátel, partnera, dnes je den fyzické lásky a erotických hrátek. Je to také den komunikace – výměny myšlenek a informací, den řeči a také písní.

V tomto dni mohou začít nové projekty, které dokážeme zrealizovat. Jsme opatrní, abychom se nepřejídali a nepřeháněli to s alkoholem.

Luna v Raku – Úplněk 3:23 hod.

symbol Zvon

Pro dnešní úplňkový den, který přeje rodinným vztahům, domovu a přátelské atmosféře zůstaneme co nejvíce v kruhu nejbližších. Uklidíme, vyvětráme a pročistíme vzduch pro nové energii porozumění a lásky v novém roce. Zapálíme modrou nebo bílou svíci.

Ve dnech Úplňku se snažíme jíst střídmě, naše tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí stravu, ráno začneme tím, že si zacvičíme a připravíme si sklenici teplé vody s trochou soli a citrónovou šťávou. Po celý den dodržujeme pitný program, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy. K obědu si dáme netučnou rybu nebo zeleninové rizoto. Popíjíme meduňkový nebo třezalkový čaj, což podpoří klid naší nervové soustavy.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Z barevné škály můžeme vybrat modrou v kombinaci se zlatou. Dnes nám budou slušet perly nebo modrý chryzokol

Vůně zázvoru nám dodá energii, citrusová tráva pročistí naše dýchací cest.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.