Horoskopy

2. října 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 2. říjen

Den vhodný k léčení i vzdělávání, vodnářská energie nám pomůže získat zajímavé informace. Pozornost věnujeme svému tělu, léčebné prostředky i byliny mají větší účinnost. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Vodnáři – přibývá

symbol Kolo

Dnes vládne přátelská atmosféra, nechceme se dát příliš svazovat starostmi.

Ráno je důležitý klidný start, procvičíme a protáhneme celé tělo, dáme si sprchou a poté snídani, snažíme se jíst v klidu. Pozornost věnujeme hlavně nohám v oblasti lýtek; aplikujeme masáže kafrovým nebo kaštanovým extraktem. Čas luny ve Vodnáři je vhodný k barvení vlasů, vlasovým zábalům a další vlasové péči.

Ve dnech přibývající luny tělo zadržuje, proto volíme dietnější stravu, bohatou na vitamíny a enzymy, která tělo nastartuje. V podzimních dnech si dopřejeme vitamínové šťávy; skvělý je červený grep, mrkev s jablkem a další zeleninové šťávy, pro ženy je nejlepší granátové jablko.

Bude mám slušet oranžová nebo světle modrá.

Z kamenů můžeme vybrat kalcit nebo opál. Pro dobrou náladu pomáhá vanilka nebo ambra.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.