Horoskopy

20. května 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 20. květen

Pozornost zaměříme na to, co je pro nás důležité, nerozptylujeme se zbytečnými informacemi. Snažíme se být v inspirujícím prostředí a s lidmi, kteří nás posouvají směrem k pozitivním změnám. Nenecháme si vzít svoje vize a cíle, které chceme ve svém životě naplnit.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Ibis

Ohnivá energie znamení Lva přináší pokrok, sebevědomí a touhu uspět, ale i tendence k utrácení, nákupům, zábavě a radovánkám.

Dnes se pokud možno vyhneme všemu, co naše srdce zatěžuje - těžké fyzické práci, stresu. Naplánujte si romantický večer při svíčkách, návštěvu restaurace nebo vinárny, kam zajděte s přáteli nebo rodinou. Pozornost a péči věnujeme naším vlasům, použijme výživné vlasové zábaly, masky, šampony nebo kondicionéry.

CO VÁS ČEKÁ V KVĚTNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Ve dnech přibývající Luny pečlivě zvažujeme skladbu svého jídelníčku. Vhodná je především zeleninová strava, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Chceme-li mlsat, tak zdravě - kousek kvalitní hořké čokolády nebo cheesecake s ovocem.

Pozor na operace srdce, zad, cév.

Lví barvou je oranžová s červenou. Tím pravým kamenem je oranžový opál nebo topaz.

Může se nám líbit levandule nebo geranium.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.