Horoskopy

21. května 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 21. květen

Dnes se máme soustředit na budoucnost, čas, kdy máme dostatek energie a můžeme realizovat naše sny a plány. Měli bychom dát dobrý pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna ve Lvu - přibývá

symbol Žezlo

Pozor na zátěž pro srdce, zvláště pro starší ročníky a lidi trpící problémy cévního systému. Ráno nastartujeme krevní oběh cvičením nebo rychlou chůzí. Vhodná je péče o vlasy – střih, barva, melír, čistící pleťové kúry. Ošetření zubů, nejlépe po 14. hod. Prospějí nám masáže, sauna a celková očista těla.

CO VÁS ČEKÁ V KVĚTNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Dopřejeme si kvalitní, čerstvou zeleninu a ovoce. Přednost dáme netučným jídlům, masu, rybám, jako přílohu zvolíme zeleninu. Místo sladkostí mandle, ořechy, pro podporu srdeční činnosti zázvorový čaj. Doplňujeme hořčík nebo selen, dostatek vitamínů najdeme v naklíčených semenech.

Pozor na alkohol, káva, povzbuzují nápoje.

Dnes se nám bude líbit žlutá nebo organžová. Vybereme zlatý topaz nebo křišťál.

Bude se nám líbit levandule nebo růže.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.