Horoskopy

21. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 21. září

Dnes se pokoušíme o rovnováhu v duchovní i hmotné sféře. Čas i pozornost věnujeme tělu i duši. Užíváme si, ale myslíme i na ostatní; jsme štědří a obdarováváme přátele, rodinu i své blízké. Pěkný den pro setkávání, návštěvy a společenské akce.

Luna ve Vahách - přibývá

symbol Roh hojnosti

Luna ve Vahách nás učí být v rovnováze, máme intenzivnější vnímání světa a lidí kolem nás., proto můžeme být i více kritičtí.

Váhy mají „na starosti“ ledviny a boky; cokoliv pozitivního dnes pro tyto orgány uděláme, působí mnohem silněji než v jiných dnech. Prospěje nám masáž, a především teplá lázeň, do níž přidáme relaxační vůně. Po koupeli se zabalíme do ručníku a relaxujeme při poslechu hudby nebo čtení knih.

Snažíme se konzumovat co nejvíce čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají melouny, a také speciální čajové směsi k podpoře práce ledvin. Obezřetně volíme tuky, jež používáme při vaření; nejlepší je kvalitní olivový olej, nebo tzv. ghí, přepuštěné máslo.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder.

Dnes můžeme zkombinovat bílou a světle modrou. Z kamenů vybereme angelit nebo larimar. Naší náladu pozvedne vůně ylang-ylang nebo levandule.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.