Horoskopy

22. července 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 22. červenec

Spojení Luny ve Štíru s tímto lunárním dnem přinese jistě mnoho zajímavého. Naše energie sílí, a je třeba ji usměrnit. Můžeme cítit velmi silnou potřebu sexuálního spojení, poučme se z tantry, jak správně pracovat se sexuální energií, aby byla léčivá a povznášející.

Luna ve Štíru - přibývá

symbol Koruna

Dnes hrají hlavní roli emoce, naše nálada se může rychle měnit. Jsme zranitelní, negace a neústupnost se mohou promítnout zvláště v partnerské a milostné oblasti.

V období štíří Luny bychom měli věnovat pozornost vylučovacím orgánům, močovému měchýři, dbát na očistu a intimní hygienu. Ženám se doporučují sedací koupele v bylinkových odvarech, můžeme si pořídit i bylinné extrakty, např. z kontryhelu. Na pleť naneseme kvalitní masky – např. bahenní nebo s mořskou řasou.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVENCI? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Je neděle, cyklus přibývající Luny, přesto si dopřejeme bez výčitek jídlo, které máme rádi. Užíváme si volného dne s našimi nejbližšími, uděláme jim radost něčím dobrým. Uvaříme polévku, hlavní chod a na závěr i dezert. Snažíme se jíst pomalu a každé sousto si dokonale vychutnat.

Krásnou kombinací je temně modrá a bílá. Z říše kamenů vybereme girasol nebo hematit.

Energii nám dodá vůně zázvoru nebo červený grep.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.