Horoskopy

22. května 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 22. květen

Udělejme si čas pro sebe, zastavme se a zamysleme se nad tím, co je pro nás důležité a čeho chceme dosáhnout. Je den proměny, snažíme se zbavit omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny.

Dnes na nás léčebné prostředky působí silněji. Je vhodná doba pro rozjímání, léčení, studium a příjem informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna ve Lvu - přibývá

symbol Fénix

Šetříme nejen své tělo, ale i nervovou soustavu, vědomě se vyhýbáme stresujícím situacím i lidem. Všemu, co zatěžuje naší mysl, ale i srdeční a cévní systém. Určitě nám neuškodí umírněný pohyb, procházka, pozornější by měli být kardiaci a lidé, kteří mají problémy s krevním tlakem.

CO VÁS ČEKÁ V KVĚTNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Jíme střídmě, protože v cyklu přibývající Luny má naše tělo sklony vše ukládat. Volíme lehčí zeleninovou stravu především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety, lilek. Chceme-li mlsat, dáme si kvalitní, hořkou čokoládu nebo tvarohové dortíky s ovocem.

Barvou pro dnešní den je bílá a žlutá. Kamenem lvího znamení je diamant, také jantar.

Bude nám vonět pomeranč nebo rozmarýn.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.