Horoskopy

22. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 22. září

Dnešek je pod vládou Leoparda, měli bychom být opatrní, hrozí neuvážené kroky, kterých bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou propuknout i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější čas, kdy se nám bude dařit.

Luna ve Vahách – přibývá

symbol Leopard

Dny ve Vahách přinášejí estetické cítění, diplomacii a snahu o harmonii ve vztazích.

Je konec pracovního týdne, pátek – den zasvěcený Venuši, vládkyni znamení Vah. Vyhledáváme příjemné podněty, které nám přinášejí radost. Zajdeme si do divadla nebo si v klidu domova pustíme své oblíbené CD nebo film. Ve dnech luny ve Vahách má mimořádnou účinnost čištění pleti.

V cyklu přibývající luny se snažíme vyhnout všemu, co zatěžuje organismus, například hůře stravitelným potravinám. Dopřáváme si jídlo s vlákninou, přidáme do jogurtu, tvarohu nebo kaše psyllium. Našim ledvinám prospějí fazole – připravíme si fazolový salát nebo polévku.

S dneškem se pojí světle růžová nebo písková.

Z říše kamenů vybereme rodochrozit nebo amonit. Bude nám vonět ambra nebo jantar.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.