Horoskopy

23. března 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 23. březen

V energii vzdušných Blíženců je potřeba se více zklidnit, meditujeme a soustředíme se na podstatné věci v životě. Uvědomíme si, že my sami máme zodpovědnost za sebe i druhé. Myslíme i na ty, kteří jsou potřební, podporujeme je modlitbami, posíláme jim lásku a přání harmonie a dobra v životě.

Luna v Blížencích – přibývá

symbol Žezlo

Ve těchto dnech vládne čilá komunikace, dohody, obchodní schůzky, vše jde lehce, je ale potřebná větší dávka koncentrace.

Blíženci ovládají ramena, paže, lopatky, protahujeme a procvičujeme právě tyto části těla. Zajdeme na masáž, která prohřeje pokožku celého těla. V případě nachlazení inhalujeme éterické oleje – cedrový nebo z borovice. Učíme se dechová cvičení podle čínských a indických systémů a nauk.

CO VÁS ČEKÁ V BŘEZNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Vzdušná Luna v Blížencích nás nutí spěchat, což ale neplatí pro naše stravování: snažíme se jíst v klidu a pomalu. Připravíme si pokrmy, které máme rádi. Luna přibývá, nebudeme to přehánět s množstvím, ale dáme si oblíbená jídla a nápoje podporující práci zažívacího traktu.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému.

Pro dnešek je nejlepší blankytně modrá se stříbrnými doplňky. Nejvhodnějším kamenem je akvamarín nebo larimar.

Naše dýchání podpoří vůně borovice nebo jedle.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.