Horoskopy

23. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 23. únor

Dnes můžeme podlehnout iluzi, klamu, řešit zbytečné problémy. Neměli bychom přijímat cizí rady, ani informace a myšlenky, neprovádíme větší finanční transakce. Vhodné je cvičení, práce s energii, pohyb, procházky. Jíme střídmě, vyhneme se alkoholu, cigaretám, kávě a sladkostem.

Luna v Býku - přibývá

symbol Netopýr

Energie Luny v Býku nás zklidňuje a učí přijmout zákonitosti přírody, učíme se dodržovat sliby, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Luna v Býku silně působí na náš krk, hrtan, ale i krevní oběh. Dáváme pozor na průvan a nastydnutí. Tomuto znamení vládne Venuše, planeta krásy, proto je ideální čas na zkrášlovací procedury a pěstění pokožky těla. Vhodná doba na oslavy, rodinná setkávání, ale i svatby.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Energie těchto dnů je zemní, doporučuje se konzumovat kořenovou zeleninu - jako samostatné jídlo, nebo jako přílohu. Snažíme se jíst s mírou, abychom nezahltili tělo. Dopřejeme si i kalorický náročné pokrmy, ale v menší míře. Pijeme čaje na podporu trávení fenyklový nebo mátový.

Vybereme kombinaci růžové a zelené. Z kamenů si vybereme malinový křemen nebo nefrit.

Může nám vonět pižmo nebo oud.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.