Horoskopy

24. dubna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 24. duben

Dnes je ideální den pro setkávání a návštěvy rodinných příslušníku, přátel, rodičů i dětí. Poznáváme svou minulost, své kořeny, povídáme si o našich předcích, našem rodu, naší minulosti. Získáme informace, s nimiž můžeme pracovat, uvědomovat si svoje limity a měnit svoje myšlenkové nastavení.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Fontána

Pokud možno se vyhneme všemu, co zatěžuje srdce – těžké fyzické práci, stresu, náročné práci, problematickým a negativním lidem. Určitě si uděláme čas na příjemné věci, jako je péče o naše vlasy, necháme si poradit od odborníků nový střih nebo barvu pro jarní období.

CO VÁS ČEKÁ V DUBNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Protože Luna přibývá, snažíme se krotit v našich stravovacích, gurmánských návycích. Přednost dáme zdravým, méně kalorickým pokrmům. Můžeme se inspirovat internetem, různými kuchařkami, vyzkoušíme např. paleo stravu, která doporučuje kvalitní maso a velké zeleninové přílohy. Dodržujeme pitný režim, k podpoře srdeční činnosti si uvaříme si ovocný nebo zázvorový čaj.

Typickou lví barvou je žlutá, také červená. Jako doplněk zvolíme citrín nebo rudý almandín.

Naši mysl zklidní vůně máty nebo lékořice.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.