Horoskopy

24. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 24. září

Necháme se vést intuicí, naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Čas přeje změnám; ale musíme si uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát. Máme čas sami na sebe, třídíme své myšlenky a plány do budoucnosti.

Luna ve Štíru – přibývá

symbol Jednorožec

Pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit. Naše negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích, jak osobních, tak pracovních.

Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace, ani lidi, kteří nás stresují. Procházka kolem vody nebo i koupel nám pomůže aktivovat léčivou sílu vodního živlu, který nás očišťuje i nabíjí pozitivní energii.

Luna přibývá, proto si odpustíme opulentní, nedělní oběd. Vyhneme se tučnému masu i přílohám. Můžeme se inspirovat středomořskou kuchyní, která je podle odborníků jednou z nejzdravějších.

K podpoře a pročištění močových cest si uvaříme čaj ze zlatobýlu celíku. Bude nám slušet dramatická černá s červenou.

Vybereme si černý turmalín nebo granát. Vonět nám může mimóza.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.