Horoskopy

25. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 25. únor

Nevyvíjíme zbytečnou aktivitu, jsme pozornější při všem, co děláme, i při komunikaci s ostatními lidmi. Praktikujeme očistné procedury, ale jen máme-li „povolení“ a jsme na takové duchovní úrovni, že můžeme očišťovat nejen fyzické, ale i astrální tělo. Vhodný den pro získávání informací a studium.

Luna v Blížencích – přibývá

symbol Koruna

Dnes máme volný den a čas na pohyb a protahování. Blíženci ovládají ramena, paže, lopatky - měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Tělo nepřetěžujeme, dáváme mu veškerou péči, i s koupelí a masáží. Posilujeme imunitní systém, inhalujeme éterické oleje, např. eukalyptový.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Snažíme se jíst v klidu a pomalu; tvrdí se, že každé sousto máme až padesátkrát rozkousat. Dopřejeme si vydatný, sváteční oběd, nevyčítáme si ani dezerty a dortíky. Vybíráme si stravu bohatou na bílkoviny, tělu preventivně dodáváme přírodní vitamín C. Večer si dáme „lehčí večeři,“ polévku nebo zeleninové jídlo.

Energii Blíženců podpoří modrá nebo béžová barva. Z kamenů můžeme vybrat apatit nebo obrázkový jaspis.

Svůj osobní prostor provoníme esencí cedru nebo citrónovou trávou.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.