Horoskopy

21. listopadu 2014 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 26. listopad

Dnes jsme opatrní a dáváme pozor na vše, co děláme. Snadno totiž můžeme podlehnout klamu, iluzím a podvodům. Neuzavíráme obchody, nepodepisujeme smlouvy. Soustředíme se na pozitivní věci, harmonii a řád.

Luna ve Vodnáři – přibývá

symbol Netopýr

Vibrace vodnářského znamení přináší touhu po lehkosti bytí, nechceme se ničím zatěžovat. V tyto dny rádi komunikujeme, vládne přátelská atmosféra.

Je neděle, máme dost času, proto ráno začneme protahováním a sprchou. Procvičujeme oblast lýtek, stehen, holení a kyčlí. Věnujeme se zkrášlování, barvení vlasů, zábalům a výživě vlasových kořínků. Dopřejeme si teplou relaxační koupel s vonnými bylinkami.

Lenošíme, a užíváme si svátečního dne, můžeme dlouho snídat, začneme čerstvou šťávou z grepu, jablka nebo mrkve. Čas si dáme i na dobru kávu a tvarohový koláč, na oběd krůtí nebo drůbeží maso. Pijeme teplé tekutiny, podporující zažívání a nervovou soustavu.

Spojení modré a zelené barvy je netradiční. Z kamenů vybereme lapis lazuli nebo chryzokol.

Může nám vonět mandarinka nebo skořice.

Přečtěte si i podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.