Horoskopy

21. listopadu 2014 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 26. listopad

Dnes jsme opatrní a dáváme pozor na vše, co děláme. Snadno totiž můžeme podlehnout klamu, iluzím a podvodům. Neuzavíráme obchody, nepodepisujeme smlouvy. Soustředíme se na pozitivní věci, harmonii a řád.

Luna ve Vodnáři – přibývá

symbol Netopýr

Vibrace vodnářského znamení přináší touhu po lehkosti bytí, nechceme se ničím zatěžovat. V tyto dny rádi komunikujeme, vládne přátelská atmosféra.

Je neděle, máme dost času, proto ráno začneme protahováním a sprchou. Procvičujeme oblast lýtek, stehen, holení a kyčlí. Věnujeme se zkrášlování, barvení vlasů, zábalům a výživě vlasových kořínků. Dopřejeme si teplou relaxační koupel s vonnými bylinkami.

Lenošíme, a užíváme si svátečního dne, můžeme dlouho snídat, začneme čerstvou šťávou z grepu, jablka nebo mrkve. Čas si dáme i na dobru kávu a tvarohový koláč, na oběd krůtí nebo drůbeží maso. Pijeme teplé tekutiny, podporující zažívání a nervovou soustavu.

Spojení modré a zelené barvy je netradiční. Z kamenů vybereme lapis lazuli nebo chryzokol.

Může nám vonět mandarinka nebo skořice.

Přečtěte si i podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.