Horoskopy

26. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 26. srpen

Pokud možno snažíme se vyhledávat společnost harmonických a pozitivních lidí. Navštívíme rodinu, přátele nebo známe s kterými máme společné koníčky a zájmy. Dnes plánujeme, získáváme informace, ale nic zásadního neřešíme.

Luna ve Vahách - přibývá

symbol Jeřáb

Je volný den, uděláme si čas pro sebe, naší pleti prospěje hloubkové čištění, zajdeme na kosmetiku, nebo relaxační masáže. Pedikůře se zvláště v letních měsících musíme více věnovat, doporučuje se odstranění kuřích ok a úprava zarostlých nehtů.

Dnes můžeme začít s odtučňovací kúrou, méně solíme, a vybíráme si potraviny nezatěžující naše tělo, jako je např. kvalitní netučné maso, místo přílohy volíme zeleninu. Naše ledviny potřebují dostatek vody, kterou získáváme i z ovoce a zeleniny, džusů, čajů i nesycené vody

Pro dnešek vedou pastelové odstíny zelené, růžové nebo modré. Bude se nám líbit fluorit nebo ametrín.

Pro dnešek se hodí jemná ambra nebo květinové vůně.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.