Horoskopy

26. února 2018 04:00

Anna Kopečková

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 26. únor

Zaměříme pozornost na srdeční čakru. V tento den bychom měli pomáhat druhým, dávat jim najevo, jak jsou pro nás v životě důležití.

Odpuštění a smíření jsou hlavním mottem dneška. Teď jsme tady, žijeme naplno, ale nezačínáme nic nového, spíše směřujeme energii na plány do budoucnosti.

Luna v Raku - přibývá

Symbol Srdce

Dny, kdy se máme věnovat rodině, dětem, být doma. Emoce jsou silné, proto se je snažíme ovládat.

Dnes jsme opatrnější na zažívání, žaludek odráží náš psychický stav, nepřetěžujeme se, náročnou práci odložíme. Věnujeme se domácím pracím, lehčímu úklidu, zaléváme květiny. Večer naložíme tělo do vodní lázně s levandulí nebo mořskou solí. Po koupeli potřeme celé tělo olejem, například kokosovým.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Snažíme se nezatěžovat zažívání, jíst zdravě, návodů a receptů je mnoho. Přednost dáme celozrnnému pečivu, kvalitním mléčným výrobkům a zahřívacím pokrmům. Uvaříme si zázvorový čaj nebo meduňkový, který zklidní naši nervovou soustavu.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou.Hodí se béžová a modrá barva.Krásný bude šperk s jantarem.Pro dnešek je vhodná máta nebo pampeliška.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.