Horoskopy

27. června 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 27. června

Ve dnech před úplňkem na nás mohou doléhat naše starosti, v kombinaci se symbolem Šakala buďme opatrní a zbytečně neřešme důležité věci a zvláště v komunikaci s ostatními „našlapujme opatrně“. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu, jíme střídmě, nepijeme alkohol.

Luna ve Střelci – přibývá

symbol Šakal

Tyto dny přeji cestám a výletům na zajímavá místa. Napětí můžeme díky ohnivé energii Luny ve Střelci uvolnit pohybem, cvičením, procházkou v přírodě. Unavené tělo večer naložíme do teplé lázně nebo do bazénu.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Dnes si raději odpustíme kořeněná a smažená jídla, naše játra si odpočinou. Snažíme se méně solit a kořenit. K obědu nebo večeři si připravíme „velký salát“ s tuňákem, kuřetem nebo sýrem se spoustou čerstvé zeleniny a našimi oblíbenými zálivkami, přidat můžeme i ořechy a např. avokádový nebo lanýžový olej.

Zvolíme „námořnickou“ kombinaci modré a bílé. Krásným kamenem je larimar v kombinaci s perlami.

Bude nám vonět kopal nebo citrusová tráva.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.