Horoskopy

27. dubna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 27. duben

Tento symbol ve spojení se znamením Panny posílí schopnost získat důležité informace, nezabýváme se zbytečnostmi. Dnes také léky působí intenzivněji. Pečlivě vybíráme stravu, jíme to, co podporuje činnost srdce a střev, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna v Panně – přibývá

symbol Kolo

Citlivý je náš trávicí trakt, prospějí nám masáže v oblasti bříška, cvičení a pohyb. Zvýšenou péči věnujeme vlasům – mytí, stříhání, pro tělo jsou skvělé léčivé koupele a zábaly, pěstíme pokožku celého těla. Použijeme prostředky ze zelené lékárny, zkusíme si vyrobit vlastní pleťové masky z domácích zdrojů.

CO VÁS ČEKÁ V DUBNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Doporučuje se lehčí strava, ovoce, zelenina, dostatek vlákniny. Během dne popíjíme teplé bylinkové čaje podporující trávení a činnost střev. Lepší činnost zažívání pomáhá cvičení a pohyb. Je konec pracovního týdne, uděláme si čas na procházky krásnou jarní rozkvetlou přírodou.

Zvolíme kombinaci zelené a modré. Z kamenů vybereme malachit nebo modrý opál.

Může nám vonět jasmín nebo růže.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

08501–

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.