Horoskopy

27. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 27. září

Den proměny, můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, snadněji se léčíme, léčebné prostředky na nás působí silněji. Tento čas nepřeje jen léčení, ale i rozjímání, studiu a příjmu informací, ale i výletům a cestám, kdy dokážeme vystoupit z naší každodenní reality.

Luna ve Střelci – přibývá

symbol Fénix

Vzestupná energie; dny přejí radosti, setkání, obchodu a výměně názorů a informací. Prospívá nám pohyb, nabíjejí nás cesty, dobrodružství a zážitky.

Jsme aktivní, cvičíme, ale snažíme se nepřetěžovat kyčle, boky, holeně. Pohyb nám svědčí, ale nepřeháníme ho. Věnujeme se také lýtkům a oběhovému systému. Zajdeme si na lymfatickou masáž, nebo na vyčištění a regeneraci pleti.

Energie těchto dnů je ohnivá a Luna přibývá, proto se doporučuje jíst s mírou, abychom nezahltili tělo. Dopřejeme si i kalorický náročné pokrmy, ale v menší míře. Pijeme čaje pro trávení: fenyklový, mátový, nejlepší je čistá pramenitá voda.

Pro dnešek zvolíme žlutou nebo hnědou.

Z kamenů vybereme žlutý achát nebo tygří oko. Vůně opia nebo máty nám zvedne náladu.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.