Horoskopy

27. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 27. září

Den proměny, můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, snadněji se léčíme, léčebné prostředky na nás působí silněji. Tento čas nepřeje jen léčení, ale i rozjímání, studiu a příjmu informací, ale i výletům a cestám, kdy dokážeme vystoupit z naší každodenní reality.

Luna ve Střelci – přibývá

symbol Fénix

Vzestupná energie; dny přejí radosti, setkání, obchodu a výměně názorů a informací. Prospívá nám pohyb, nabíjejí nás cesty, dobrodružství a zážitky.

Jsme aktivní, cvičíme, ale snažíme se nepřetěžovat kyčle, boky, holeně. Pohyb nám svědčí, ale nepřeháníme ho. Věnujeme se také lýtkům a oběhovému systému. Zajdeme si na lymfatickou masáž, nebo na vyčištění a regeneraci pleti.

Energie těchto dnů je ohnivá a Luna přibývá, proto se doporučuje jíst s mírou, abychom nezahltili tělo. Dopřejeme si i kalorický náročné pokrmy, ale v menší míře. Pijeme čaje pro trávení: fenyklový, mátový, nejlepší je čistá pramenitá voda.

Pro dnešek zvolíme žlutou nebo hnědou.

Z kamenů vybereme žlutý achát nebo tygří oko. Vůně opia nebo máty nám zvedne náladu.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2023

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.