Horoskopy

28. května 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 28. květen

Je před námi začátek pracovního týdne, pozor na různé zavádějící informace, které nás obklopují. Je důležité si pečlivě vybírat, co nás obohatí a posune, a co je balastem, který odvádí naši mysl od inspirace. Soustředíme pozornost na důležité věci v našem životě a nezabýváme se zbytečnostmi.

Luna ve Štíru - přibývá

symbol Trubka

Dnes se může nálada rychle měnit a naše negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích, jak osobních, tak pracovních.

Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace, ani lidi, kteří nás stresují. Procházka kolem vody, poslech CD s hlasem mořského příboje, nebo i koupel nám pomůže aktivovat léčivou sílu vodního živlu. Při cyklu Luny ve Štíru podpoříme vylučovací systém pečlivou intimní hygienou.

CO VÁS ČEKÁ V KVĚTNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Je den před silným Úplňkem pečlivě vybíráme vše, co jíme, přednost dáme lehčí stravě, např. podle zásad systému dělené stravy. Mohou nám chutnat kapustové karbanátky, nebo celerové bramboráky, zeleninové polévky a především jídla bez příloh. K podpoře a pročištění močových cest si uvaříme čaj ze zlatobýlu celíku.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Krásnou kombinací barev je šedá a bílá. Vybereme šperk s turmalínem nebo křišťálem.

Bude nám vonět ylang – yland nebo mimóza.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.