Horoskopy

29. března 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 29. březen

Dnešek je vhodný pro skupinovou práci, ale nezačínáme nové projekty. Den vhodný ke vzdělávání, získáváme důležité informace, můžeme čistit svou karmu, měnit svůj život. Jezme to, co podporuje srdce a krevní oběh, prospěje nám pohyb, procházky i cvičení.

Luna v Panně – přibývá

symbol Kolo

V tyto dny nám vadí nejistota a nepořádek, snažíme se o řád, dbáme na detaily. Neřešíme emocionální a partnerské problémy.

Citlivější je zažívání, k dobré práci střev pomáhá i dostatek pohybu a cvičení. Někteří zástupci tohoto znamení mohou mít problémy s trávením potravy, proto je dobré dbát na její skladbu. Energie těchto dnů je pečlivá, věnujeme proto čas jarnímu úklidu. Staráme se o tělo, vlasům prospěje úprava, nový střih, barva, maska nebo zábal.

CO VÁS ČEKÁ V BŘEZNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

V tomto cyklu Luny se snažíme omezit příjem kalorických potravin. Také méně solíme, vhodná je zelenina, nejlépe dušená v páře, díky této úpravě budou zachovány všechny vitamíny. Pijeme čaje a nápoje na podporu práce střev, prospěje nám kefír nebo syrovátka.

Pozor na konzumaci tučných a kořeněných jídel, operace v oblasti střev a zažívacího traktu

Bude nám slušet růžová a hnědá. Ozdobíme se šperkem s růžovým korálem nebo pyritem.

Svůj osobní prostor provoňte bergamotem nebo rozmarýnem.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.