Horoskopy

29. května 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 29. květen

Podle lunární magie nás čeká náročný den na naši pozornost a také vůli. Snažíme se o duševní i fyzickou očistu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a omezíme erotiku a sex. V době ohnivého úplňku je naše psychika citlivější, vyhledáváme pozitivní podněty.

Luna ve Střelci – úplněk 16.20 hod.

symbol Had

Ohnivá energie Střelce podněcuje sklony k problémům, můžeme jednat ukvapeně. Doporučuje se půst, ovocný nebo zeleninový den, pijeme jen čistou nesycenou vodu. Uděláme si rituál: zapálíme modrou svíčku, živlem je oheň. Očistíme svou mysl i tělo, zaměříme své myšlenky na prosperitu a štědrost. Rozvíjíme své cíle a kreativitu, plánujeme budoucnost.

CO VÁS ČEKÁ V KVĚTNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Dnes se určitě vyhneme smaženým a pečeným pokrmům, naše játra, žlučník i slinivka to ocení. Můžeme se inspirovat východní kuchyní: rýžové pokrmy, bulgur nebo hummus nám nejen zachutnají, ale i prospějí. Můžeme si naordinovat také půst nebo odlehčený den bez masa. Dodržujeme pitný režim, přednost dáme pramenité nesycené vodě.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí.

Pěknou kombinací je oranžová a žlutá. Vybereme citrín nebo karneol.

Naši psychiku zklidní meduňka nebo máta.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.