Horoskopy

29. října 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 29. říjen

Pokud možno nepouštíme se do nových aktivit, spíš jen dokončujeme to, co jsme již započali. Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů, čistíme i fyzické tělo, dopřejeme si koupele, provádíme uvolňující cvičení.

Luna ve Vodnáři - přibývá

symbol Koruna

Energie těchto dnů je přátelská a družná, chceme se seznamovat, chodíme do společnosti a získáváme nové známosti i kontakty.

Dnes bychom neměli příliš zatěžovat nohy, neplánujeme dlouhé túry, ale spíše procházky; našemu tělu také prospěje plavání. Při únavě odpočíváme s nohama vzhůru. Luna ve Vodnáři je vhodná pro barvení, melír i tónování vlasů, barva drží déle. Upravujeme zarostlé nehty, odstraňujeme bradavice.

Využíváme volného času k přípravě nedělní tabule, můžeme se inspirovat francouzskou kuchyní, více různých pokrmů, v menších porcích. Známí je také francouzský paradox, kdy je dokázáno, že víno prospívá zdraví, zvláště pak kardio-cévnímu systému.

Pro dnešek zvolíme hnědou v kombinaci s modrou. Z kamenů vybereme bronzit nebo měsíční kámen.

Může nám vonět slaměnka nebo fialka.

Přečtěte si i podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.