Horoskopy

30. ledna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 30. leden

V tento den bychom měli být opatrní, nepodléhat nákupním horečkám, nepřejídat se a raději se vyhnout alkoholu a všem povzbuzujícím látkám. Doporučuje se i půst v sexu, milování nás energeticky vyčerpává.

Neděláme žádná zásadní rozhodnutí v oblasti financí, nesázíme a nehrajeme hazardní hry. Soustředíme se na svou duši, snažíme se být v harmonii se sebou i s okolím.

Luna v Raku – přibývá

symbol Had

Připravme se na příval emocí a rychlé střídání nálady od radosti až po stres.

Prohlubuje se naše intuice, vnímáme i to, co nechceme, snažme se omezit napjaté situace, a pokud možno se vyhněme negativním a kritickým lidem. Zajděme do sauny nebo se nechme hýčkat rukama odborníků – masérů. Užijme si vodní živel, dopřejme si sprchu nebo vodní lázeň.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Při přibývající Luně by většina z nás měla jíst méně. Do jídelníčku zařadíme zeleninové pokrmy, luštětiny i saláty, vyzkoušíme římský salát s rukolou, grilovaným kozím sýrem a ořechy. Také jsou vhodné mléčné produkty, různé pomazánky, sýrové pochoutky nebo mléčné nápoje, nejlépe kefír.

Pěknou kombinací je šedá s bílou.

Zajímavým kamenem je vločkový obsidián nebo girasol.

Může nám vonět bílý lotos nebo vanilka.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.