Horoskopy

30. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 30. září

Dnes se raději nepouštíme se do nových aktivit, spíše dokončujeme to, co jsme začali. Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i fyzické tělo - koupele, uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Kozorohu - přibývá

symbol Koruna

Poznáváme své limity a schopnost dotahovat věci do zdárného konce. Učíme se využívat svůj talent a prosadit se.

Naše zdraví souvisí s naším pohledem na svět. V těchto dnech mají citlivější jedinci problémy s trávením, které je nutno podpořit správným výběrem stravy. Důležitý je pohyb a cvičení, kterým rozproudíme energii těla i peristaltiku střev. Věnujeme péči pleti, vlasům i nehtům, zajdeme si ke kadeřníkovi a na manikúru.

Luna je ve fází přibývající; volíme dietní stravu s vyšším obsahem vlákniny. Začneme vydatnou snídaní, k obědu si připravíme bezvaječné těstoviny, dušenou zeleninu, nebo krůtí plátek. Večer si dáme kvalitní ovčí nebo kozí sýr se zeleninovou oblohou.

Pro dnešní „saturnský“ den zvolíme pozitivní barvy světle zelenou nebo růžovou. Z kamenů vybereme kunzit nebo mechový achát.

Krásnou vůní je jasmín nebo čokoláda.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.