Horoskopy

31. července 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 31. červenec

Na dnešek si můžeme naplánovat důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory. Soustředíme se a ptáme se, co je pro nás nejvhodnější, a věříme, že odpovědi, které k nám přicházejí, jsou pravdivé. Sbíráme informace a selektujeme ty nejlepší, očekáváme úspěch, a ten se dostaví...

Luna v Rybách – ubývá

symbol Orel

Jako poslední znamení zvířetníku ovládají Ryby nohy – chodidla, nárty, kotníky, to jsou oblasti, o něž pečujeme. Energie těchto dnů je citlivá, ženská, přijímající, a proto i naše tělo dokáže vstřebat více živin a léčivých přípravků. Uděláme si koupel a masáž celého těla, nejlépe kartáčem z přírodních žíní.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVENCI? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Při ubývající Luně můžeme jíst víc, než jsme běžně zvyklí, lépe trávíme a naše tělo toho méně ukládá. Dopřejeme si i sacharidová jídla, především v dopoledních hodinách. Odpoledne a večer zeleninu, ledový salát s kvalitní zálivkou. Vyzkoušíme olej z vlašských ořechů. Přidáme polníček nebo rukolu, která pomůže k dobrému trávení.

Může se nám líbit stříbrná nebo světle modrá. Vybereme hematit nebo akvamarín.

Bude se nám líbit růže nebo myrha.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.