Horoskopy

4. dubna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 4. duben

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní především sami k sobě a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání v rozvoji.

Luna ve Štíru – ubývá

symbol Zrcadlo

Třídíme své myšlenky, plány a cíle. Sepíšeme si, co je pro nás důležité, prioritní. Večer si najdeme chvíli pro sebe, vypneme mobil, pustíme si oblíbenou zklidňující muziku a relaxujeme. Dopřejeme si teplou lázeň s bylinkovou esencí, zapálíme svíčky a užíváme si příjemné domácí atmosféry.

CO VÁS ČEKÁ V DUBNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Dopřejeme si exotické pokrmy, které můžeme náležité okořenit a vyzkoušet nezvyklé recepty: raw stravu, vegetariánské dobroty. Náš jídelníček by měl být vyrovnaný. Naše tělo je moudré a samo nám řekne, co mu prospívá, a naopak. Dostatečně pijeme, kvalitní nápoje podporují peristaltiku našich střev.

Barvou pro tyto dny je bílá a šedá. Líbit se nám může girasol nebo hematit.

Z vůní vybereme citron nebo růži.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.