Horoskopy

4. ledna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 4. leden

Dnes dáváme pozor na vše, co děláme, tento lunární den má negativní, těžkou energii. Neměli bychom nic začínat, doporučuje se zdrženlivost ve všech činnostech, jsme střídmí v jídle, nepijeme alkohol. Vyhýbáme se finančním transakcím, smlouvám a obchodním závazkům.

Luna ve Lvu – ubývá

symbol Pavouk

Dnes mnozí z nás mohou pocítit zátěž pro srdce, cévy a záda. Ráno nastartujeme krevní oběh cvičením nebo rychlou chůzí. V těchto dnech se doporučuje péče o vlasy – sestřih, barva, melír a čisticí pleťové kúry. Prospějí nám masáže, sauna a celková očista těla.

Do našeho jídelníčku zařadíme ryby, luštěniny, mandle, ořechy, pro podporu srdeční činnosti zázvorový čaj. Do stravy doplňujeme hořčík a také selen. Dopřejeme si oblíbená jídla, při ubývající Luně se nemusíme tolik omezovat. Pozornost věnujeme také pitnému režimu, pijeme čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy, kvalitní neperlivou vodu.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Pozor na alkohol, kávu, povzbuzují nápoje. Pro podporu energie vybereme oranžovou, zlaté doplňky.

Z říše kamenů karneol nebo topaz imperiál. Naši mysl zklidní levandule nebo cedr.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.