Horoskopy

5. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 5. únor

Je počátek pracovního týdne, den, kdy můžeme mnoho naplánovat i udělat. Vhodný čas k zahájení nových projektů, ke změně zaměstnání, přicházejí nové obchodní možnosti.

Nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se s druhými dohodnout, respektujeme jejich názory. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, vhodný k cestám za poznáním.

Luna ve Vahách – ubývá

symbol Kůň

V období Luny ve Vahách věnujeme vždy zvláštní péči ledvinám a pánvi, zacvičíme si, vyjdeme na procházku. Naší pleti prospěje hloubkové čištění, zajdeme na kosmetiku. Uděláme si čas na relaxační masáže i teplé sedací koupele, nahřejeme oblast pánevní, i ledviny. Doporučuje se ošetření zubů, odstranění kuřích ok a úprava zarostlých nehtů.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Je vhodný čas pro očistnou nebo odtučňovací kúru, vybereme si po poradě s odborníkem nejlepší formu očisty našeho těla. Jestliže nezvolíme očistný program určitě se vyhneme potravinám, které zatěžují naše tělo, méně masa, více zeleniny. Naše ledviny potřebují dostatek vody, kterou získáváme i z ovoce a zeleniny.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně.

Z barev vybereme pastelovou nebo růžovou. Bude nám slušet šperk s kunzitem nebo jaspisem.

Naší náladu pozvedne jemná ambra nebo vůně kakaa.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.