Horoskopy

7. července 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 7. července

Pozor na konflikty a podléhání stresu. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat, nebo se projít v přírodě, udělat výlet na místa, které máme rádi.

Luna v Beranu - ubývá

symbol Medvěd

Napětí se zbavíme cvičením, rychlou chůzí i erotickými hrátkami, potřebujeme pohyb. Oči a naše smyslové orgány jsou v těchto dnech háklivější na světlo i hluk. Dopřejeme si masáž hlavy, pomáhá i studený obklad. Nezapomeneme na pleť, aplikujeme výživné, přírodní masky, např. jahodovou.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVENCI? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

V těchto dnech nepijeme alkohol, posilující drinky, kávu, vyhneme se sladkostem. Uvaříme si jednoduchá jídla z brambor, rýže, pohankovou kaši. Vhodný den k detoxikaci, pijeme odvodňovací čaje, samozřejmostí je dostatek pramenité, nesycené vody nebo zeleninové šťávy.

Pěknou kombinací je hnědá a červená. Krásným kamenem je achát nebo jaspis.

Pro pohodu a vůni domova poslouží cypřiš nebo oud.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.