Horoskopy

7. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 7. únor

Dnes se zaměříme na univerzální zákony, informační pole, meditaci a modlitbu, je vhodné nahlížet do budoucnosti. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i ostatním.

Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne, a učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co už nám neslouží.

Luna ve Štíru – ubývá

symbol Ganéša

K fyzickému zdraví potřebujeme pohodu; v tyto dny se snažíme rozmazlovat a být na sebe laskaví.

Dopřejme si detoxikační a čisticí masáže, bylinné sedací koupele. Na pleť naneseme hydratační a vyživovací masky. Citlivější jsou vylučovací orgány, močový měchýř, věnujme pozornost očistě a intimní hygieně. Vyhýbáme se konfliktním situacím a lidem.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

K detoxikaci poslouží bylinné extrakty z kopřivy, chmele atd. Můžeme také dodržovat pravidla dělené stravy, naše tělo si odpočine. Luna je ve fázi ubývání, pokud nemáme detoxikační období, dopřejme si tučnější nebo i sladká jídla. Pro plnoštíhlé typy je vhodnější zeleninová polévka, salát z rukoly, špenát nebo ledový salát.

Zvolíme elegantní kombinaci šedé a bílé. Z kamenů vybereme obláčkový obsidián nebo girasol.

Bude nám vonět ylang-ylang nebo vanilka.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.