Horoskopy

9. června 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 9. června

Je volný den, máme čas na zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat svůj „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, a ladíme svou duši pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.

Luna v Beranu - ubývá

symbol Želva

Tyto dny přejí změnám a novým začátkům, chceme poznat nové lidi, mít zajímavé zkušenosti.

Energická Luna v Beranu nás nutí k mnoha aktivitám; měli bychom najít pravou míru – rovnováhu. Tu se Beran učí od protilehlého znamení Vah. V tomto lunárním cyklu budeme aktivní, důležitý je také aktivní odpočinek, jdeme na procházku, nebo se nabíjíme pohybem, cvičením nebo tancem.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Tělu dodáváme dostatek vitamínů, pokud možno v přírodní formě. Je sezóna ovoce i čerstvé zeleniny. Vybíráme i kvalitní suroviny pro přípravu masitých pokrmů. Nejlépe z produkce farmářů, místních pěstitelů, jejichž produkci nákupem podpoříme. Dodržujeme pitný režim, zkusíme různé domácí limonády, které ochutíme podle svého.

Může se nám líbit červená, nebo fialová. Z kamenů vybereme rubín nebo sugilit.

Může nám vonět ylang-ylang nebo pačuli.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.